27 maja 2026 r. uczniowie klasy 1 Tf  wraz z wychowawczynią Agnieszką Struk  i panią Marzanną Długołęcką uczestniczyli w klasowej wycieczce do Warszawy. Naszym celem była  integracja klasy, a także poszerzenie wiedzy z historii i kultury.

    Z tarasu widokowego na 53. piętrze Highline Warsaw – najwyższego budynku w Unii Europejskiejpodziwialiśmy panoramę stolicy. Ciekawie było popatrzeć z góry na Pałac Kultury i Nauki, do niedawna najwyższy budynek w stolicy.

  W Muzeum Fabryki Norblina poznaliśmy historię fabryki i jej znaczenie dla rozwoju przemysłowego miasta. Fabrykę, jako zakład produkujący wyroby metalowe „Norblin i spółka”, założył Jan Konstanty Norblin w czasach Królestwa Polskiego. To tutaj produkowano słynne na cały świat „platery” (np. posrebrzane sztućce czy lichtarze).

Najwięcej emocji wzbudziły w nas pokoje zagadek, które wymagały współpracy, logicznego myślenia oraz skutecznej komunikacji w grupie. To była prawdziwa integracja klasy.

Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf
Wycieczka do Warszawy klasy 1Tf