foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl


Wzór pisma dla pracodawcy o przyjęciu na praktyki

Harmonogram praktyk zawodowych

Rok szkolny 2020/2020

Klasa Zawód Liczba tygodni/
liczba godzin
Termin Szkolny opiekun praktyk
3a Technik ekonomista 4/160 07.09.2020 r. - 02.10 2020r. p. Barbara Randzio
3f Technik informatyk 4/160 04.01.2021 r. - 29.01.2021 r. p. Tomasz Dawidiuk
3f Technik informatyk 4/160 07.09.2020r.- 02.10 2020r. p. Tomasz Dawidiuk
3f Technik teleinformatyk 4/160 07.09.2020 r.- 02.10 2020r. p. Tomasz Dawidiuk
3g Technik geodeta 4/160 07.09.2020 r.- 02.10 2020 r. p. Anna Stefanowicz
3g Technik logistyk 4/160 07.09.2020 r.- 02.10 2020 r. p. Katarzyna Zajdel
3h Technik handlowiec 4/160 05.10.2020 r.- 30.10 2020 r. p. Elżbieta Krasieńko
3i Technik informatyk 4/160 05.10.2020 r.- 30.10 2020 r. p. Dorota Bahonko
3k Technik architektury krajobrazu 4/160 07.09.2020 r.- 02.10 2020 r. p. Joanna Żarkiewicz
3l Technik logistyk 4/160 05.10.2020 r.- 30.10 2020 r. p. Patrycja Mika
3m Technik hotelarstwa 4/160 07.09.2020 r.- 02.10 2020 r. p. Elżbieta Horodecka
3m Technik hotelarstwa 3/120 15.02.2021 r.- 05.03 2021 r. p. Elżbieta Horodecka
3s Technik spedytor 4/160 07.09.2020 r.- 02.10 2020 r. p. Agata Steckiewicz
3t Technik logistyk 4/160 23.11.2020 r.- 18.12.2020 r. p. Katarzyna Zajdel
2aTP Technik ekonomista 2/70 15.02.2021 r.- 26.02.2021 r. p. Edyta Śliwa
2dTP Technik żywienia i usług gastronomicznych 4/140 05.10.2020 r.- 30.10 2020 r. p. Agnieszka Kotiuk
2iTP Technik informatyk 4/140 02.11.2020 r. - 27.11.2020 r. p. Anna Rzymowska
2kTP Technik architektury krajobrazu 4/140 10.05.2021 r.- 04.06.2021 r. p. Jolanta Jeleń
2kTP Technik żywienia i usług gastronomicznych 4/140 10.05.2021 r.- 04.06.2021 r. p. Monika Makarewicz
2mTP Technik hotelarstwa 4/140 05.10.2020 r.- 30.10 2020 r. p. Aleksandra Kałuża
2pTP Technik programista 4/140 10.05.2021 r.- 04.06.2021 r. p. Sławomir Czubaj
2aTG Technik ekonomista 3/105 11.01.2021 r.-29.01.2021 r. p. Mariola Chwedoruk
2dTG Technik żywienia i usług gastronomicznych 4/140 01.03.2021 r. 26.03.2021 r. p. Jolanta Gromelska
2fTG Technik teleinformatyk 4/140 15.02.2021 r.- 12.03.2021 r. p. Krzysztof  Doroszuk
2fTG Technik programista 4/140 15.02.2021 r.- 12.03.2021 r. p. Krzysztof  Doroszuk
2hTG Technik handlowiec 4/140 05.10.2020 r.- 30.10 2020 r. p. Monika Romanowska
2hTG Technik hotelarstwa 4/140 05.10.2020 r.- 30.10 2020 r. p. Wioleta Kuliczanka
2iTG Technik informatyk 4/140 12.04.2021 r. – 07.05.2021 r. p. Paweł Skulimowski
2kTG Technik architektury krajobrazu 4/140 12.04.2021 r. – 07.05.2021 r. p. Marta Osiej
2lTG Technik logistyk 4/140 15.02.2021 r.- 12.03.2021 r. p. Katarzyna Fedoruk
2rTG Technik rachunkowości 4/140 04.05.2021 r. – 28.05.2021 r. p. Barbara Bielecka
2rTG Technik geodeta 4/140 04.05.2021 r. – 28.05.2021 r. p. Arkadiusz Staszewski
2sTG Technik spedytor 4/140 12.04.2021 r. – 07.05.2021 r. p. Aleksandra Daniluk


Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie