foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Taneczny Deptak 2018 fotoVI Szkolne Prezentacje Tańca
„Taneczny Deptak”

07. 12. 2018r (piątek) godzina 11.00, aula szkolna

Uczestnicy zgłaszają swój udział do dnia. 23.11. 2018r. organizatorom:
Violetta Jaroszek - pomoc artystyczna
Jolanta Litwiniuk - przyjmowanie kart zgłoszeń
Michał Aleksandrowicz, Michał Kwiecień - oprawa techniczna.

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do zabawy!!!

Czytaj więcej...

60Dnia 21.03.2018r. odbyły się eliminacje Licealiady koszykówki chłopców. Po dramatycznym meczu z II LO im. Emilii Plater,  wygranym 2 punktami oraz wygraną z LO Katolickim,  wyszliśmy z grupy. „Pierwszy dzień wiosny” okazał się szczęśliwym. Zmotywował nas do dalszej pracy i dał zastrzyk pozytywnej energii.

Czytaj więcej...

5915 marca b.r. reprezentacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w eliminacjach rejonowych w piłce ręcznej chłopców. Do kolejnego etapu rozgrywek przystąpiliśmy z dużym optymizmem. Nie lekceważyliśmy przeciwników, wiedzieliśmy doskonale, jaką siłą dysponuje zespół. Końcowe momenty meczu z ZSP z Radzynia Podlaskiego nie były porywające, ale bardzo dramatyczne. W ostatnich meczowych sekundach szczęśliwie zdobyliśmy upragnioną bramkę i zwyciężyliśmy.

Czytaj więcej...

piłka siatkowaVIII SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
O PRZECHODNI PUCHAR MISTRZÓW ZSZ NR 1
W BIAŁEJ PODLASKIEJ

 

ZAPRASZAMY

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do 23 marca 2018r. u nauczycieli wychowania fizycznego: Michała Aleksandrowicza i Michała Kwietnia.

Czytaj więcej...

599 marca b.r. został rozegrany finał Licealiady. Na ten moment czekaliśmy od stycznia – wtedy to wyszliśmy z grupy i czekały nas dwa spotkania finałowe. Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną ZDZ im. K. K. Baczyńskiego. Mimo, że pełna koncentracja gościła na naszych twarzach, to rozgrywka nie należała do łatwych m. in ze względu na utratę strategicznego zawodnika. Z pewną obawą przystępowaliśmy do meczu finałowego z zawodnikami IV LO im. S. Staszica. Był to najciekawszy i najbardziej wyrównany mecz. Nasza drużyna odniosła zwycięstwo i zdobyła Mistrzostwo Miasta w Piłce Ręcznej Chłopców. BRAWO PANOWIE!

Czytaj więcej...

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz