foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

ewa szymczuk m wynikUczennica klasy I Te, Ewa Szymczuk, od wielu lat pasjonuje się sztukami walki. Dzięki swojej systematyczności, determinacji, samodyscyplinie i zaangażowaniu Ewa osiąga coraz większe sukcesy w Teakwon-do. Podczas XVII Międzynarodowego Turnieju Taekwon-do Mazovia Masters w Ciechanowie, który odbył się 21 października, Ewa zajęła I miejsce w walkach 58 kg juniorek młodszych 6-3 GUP oraz I miejsce w technikach specjalnych juniorek młodszych. Za sukcesami Ewy Szymczuk stoi jej trener, pan Zbigniew Kapela.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz