foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Liga LAReprezentanci naszej szkoły zajęli bardzo wysokie 5 miejsce w Finale Wojewódzkim Ligi LA, który odbył się w Biłgoraju 13 października 2023 roku. Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i znacznie poprawili wynik z zawodów rejonowych, w których uplasowali się na 2 miejscu uzyskując awans razem z IV LO w Białej Podlaskiej.

W zawodach miejskich i  rejonowych(rozgrywanych równocześnie), które odbyły się na stadionie bialskiego AWF z bardzo dobrej strony indywidualnie pokazali się Bartek Lewandowski i Igor Gawda (1 i 2 miejsce w biegu na 100 metrów), Karol Głowacki  (1 miejsce w biegu na 200 metrów), Jakub Kndraciuk (1 miejsce w biegu na 1500 metrów) oraz  Michał Grochowski (1  w skoku w dal). Ponadto bezkonkurencyjna okazała się również nasza sztafeta 4x100 metrów startująca w składzie: Igor Gawda, Aleksander Niciporuk, Karol Głowacki i Michał Grochowski.

W tych samych zawodach naszą szkołę reprezentowała również ekipa dziewcząt, która w ostatecznej klasyfikacji drużynowej zajęła 8 miejsce w rejonie. Na uwagę zasługuje bardzo dobry występ Zuzanny Goździołko, która okazała się najlepsza w skoku w dal uzyskując tym samym awans na Finał Wojewódzki.

W skład zespołu rywalizującego na szczeblu wojewódzkim weszli: Bartek Lewandowski,  Igor Gawda, Karol Głowacki, Aleksander Niciporuk, Michał Grochowski, Filip Korolczuk, Jakub Burda, Igor Rudzki, Bartosz Badura, Artur Konieczny,  Kamil Tyszewski, Jakub Kondraciuk, Szymon Arseniuk oraz Sebastian Rogoźnicki. Ponadto na szczeblu miejskim i rejonowym naszą szkołę reprezentowali
również : Jakub Ostapczuk,  Oliwier Oleksiak,  Dawid Senouci oraz Jakub Sidorczuk.

Drużyna dziewcząt naszej szkoły rywalizująca na szczeblu powiatu i rejonu wystąpiła w składzie: Zuzanna Bagienko, Malwina Szymańska, Aleksandra Sadowska, Karolina Czech, Amelia Nowaszczuk, Julia Łukasiewicz, Sandra Juchimiuk, Natalia Żydek, Ewa Szymczuk, Kinga Kuszewska, Natalia Moszkowska, Zuzanna Stasiuk, Beata Filipiuk, Kinga Huk, Zuzanna Goździołko oraz Anna Mazurkiewicz.

Liga LA

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz