elektroodpadyprostezasadylogo"ELEKTROODPADY – PROSTE ZASADY" - ogólnopolska kampania edukacyjna w zakresie właściwego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym.

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich uczniów, do udziału w ogólnopolskim konkursie na temat właściwego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym pt. „Świadomy wie co robić z ZSEE"

Wystarczy stworzyć Ekozespół z 5 aktywnych uczniów, którzy pod przewodnictwem 1 opiekuna (nauczyciela, wychowawcy) będą reprezentować szkołę w zadaniach konkursowych, a następnie zarejestrować się na stronie www.elektroodpadyprostezasady.pl. Konkurs rozwija w uczestnikach świadomość ekologiczną i poczucie odpowiedzialności za środowisko, a rezultaty ich pracy nagrodzone zostaną sprzętem elektronicznym, oryginalnymi koszulkami i dyplomami uczestnictwa.

Konkurs ten jest częścią kampanii edukacyjnej pt. „Elektroodpady – proste zasady" dofinansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Organizatorem konkursu jest Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej, która jako jedna z pierwszych w Polsce zapoczątkowała ideę projektów edukacyjno-ekologicznych mobilizujących w działaniu całe społeczności szkolne, dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców."

Zapraszamy do udziału w konkursie!
Kontakt: Jolanta Lachowska, Patrycja Mika

plakatelektrosmiecikonkurs