foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

4Minąłem naprawdę wiele przeciwności, żeby w końcu znaleźć się na jednym z największych zgrupowań parkour na świecie - na 4 The Love of Movement w Holandii w Hadze. Moją przygodę opisałem w dalszej części artykułu, zapraszam do lektury i obejrzenia filmiku.

Pierwszym problemem były pieniądze, które głównie udało mi się zebrać wśród ludzi mojej szkoły ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej - gorąco Wam dziękuję! Podziękowania należą się także dla Marcina Łęskiego właściciela siłowni Fabryka Ciała, oraz dla firmy odzieżowej - Wiz Polska. Dziękuję również Słowu Podlasia za napisanie o mnie artykułu.
Gdy pieniądze udało mi się już zebrać, na 2 tygodnie przed wyjazdem skręciłem sobie obie kostki, co odczuwam jeszcze do tej pory... Chwile po tym mocno się rozchorowałem, z łóżka zacząłem wstawać dopiero w święta, czyli na 3 dni przed wyjazdem. Kontuzja i choroba mocno mnie osłabiły, ale pomyślałem sobie "nie tylko ja chciałem, żebym się tam znalazł, zbyt wiele osób we mnie wierzy, nie mogę ich zawieść..." - cóż... lekarz przepisał mi antybiotyk, zabrałem ze sobą kilka paczek proszków przeciwbólowych, maści i żelów na kostki i pojechałem!
Od razu zakochałem się w tym miejscu! Poznałem wspaniałych ludzi z wielu krajów. To niesamowite uczucie, móc ćwiczyć razem z najlepszymi osobami na świecie, które do tej pory znałem tylko z internetu. To inspirujące. Spotkanie się w takim gronie prowokuje do coraz bardziej kreatywnych ewolucji (niekoniecznie ryzykownych). Motywuje do dalszego treningu, nawet cięższego, by tylko móc jak najszybciej dorównać tym najlepszym - i właśnie to jest jedno z moich noworocznych postanowień.

Tekst: Maciek Zabielski

4


wizfabryka ciala

 

 

 

Minąłem naprawdę wiele przeciwności, żeby ten trip doszedł do skutku.Głównym problemem były pieniądze, które udało mi się zebrać wśród ludzi mojej szkoły ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej nr 1 w Białej Podlaskiej - gorąco Wam dziękuję! :) Dziękuję także za wsparcie od Wiz Polska - sprawdźcie ten temat, ciuchy wysokiej klasy, POLECAM! :)Poza tym, na 2 tygodnie przed wyjazdem skręciłem sobie obie kostki, co odczuwam jeszcze do tej pory... Chwile po tym mocno się rozchorowałem, z łóżka zacząłem wstawać dopiero w święta, czyli na 3 dni przed wyjazdem... Kontuzja i choroba mocno mnie dobiły, ale pomyślałem sobie "nie tylko ja chciałem, żebym się tam znalazł, zbyt wiele osób we mnie wierzy, nie mogę ich zawieść..." - cóż... lekarz przepisał mi antybiotyk, zabrałem ze sobą kilka paczek proszków przeciwbólowych, maści i żelów na kostki i pojechałem :) Od razu zakochałem się w tym miejscu oraz ludziach, których tam poznałem, więc nawet nie myślałem, żeby nagrywać, co niestety widać po krótkim czasie filmu. Ten filmik to zaledwie namiastka tego co tam zobaczyłem i przeżyłem. Ogromnie się cieszę, że mogłem tam być i z pewnością jeszcze tam wrócę! :D#4tlom #Wiz #wizarmy #ekonom____________________________________________________I passed a many many adversity that this trip came to succes.The main problem was money, which I was able to collect among the people at my school ZSZ1 Biala Podlaska -Thank you all so much! :)Thank you also for your support of WizPolska - check this, high-end clothes, I recommend! :)Besides, 2 weeks before this trip, I twisted my both ankles, what I feel still ... after I was really strongly sick. I started to get up of bed while of Christmas, that was 3 days before a 4TLOM ... Injury and disease heavily destroyed me, but I thought "many people trusted me and i can't dissapoint them" - so ... the doctor prescribed me an antibiotic, I took with me a few packs of painkillers, ointments and gels for my ankles.At once I fell in love in this place and also in the people who I met there, so I didn't thought about recorded, so is only 1.5 minutes. This video is only a part of what I saw and experienced. I am really happy that I could be there and I hope i will be able return there! #4tlom #Wiz #wizarmy #ekonom

Posted by Maciek Zabielski on 2 stycznia 2016

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz