Ruszamy z zapisami II edycji Halowej Ligi Ekonomika dziewcząt i chłopców

o Nagrodę Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Białej Podlaskiej.

Od listopada startujemy z rozgrywkami piłkarskimi uczniów naszej szkoły. Bardzo proszę zainteresowane osoby o zgłaszanie swoich drużyn do piątku 20.10.2023  (nazwa zespołu plus lista uczestników z zaznaczoną klasą poszczególnych zawodników).

Formuła rozgrywania zawodów będzie uzależniona od liczby zgłoszonych drużyn a mecze będą rozgrywane najczęściej we wtorki w godzinach 15.00 – 16.30 w hali sportowej naszej szkoły. Więcej szczegółów po zamknięciu listy zgłoszeń.

Do rozgrywek przystępują zespoły mieszane – ważny punkt regulaminu – w każdym momencie spotkań na boisku musi przebywać minimum jedna dziewczyna.

Zgłoszenia bezpośrednio  do nauczyciela wychowania fizycznego Miłosza Storto