dsc 7971Za nami kolejny występ kabaretu „Miał” z nowym repertuarem. Występ, który odbył się 2 kwietnia poświęcony był ważnym etapom ludzkiego życia przedstawionym w krzywym zwierciadle, oczywiście na wesoło i z nutką ironii.

Pokazaliśmy nowoczesną szkołę podstawową , w której nie pisze się już długopisami w zeszytach, ale stosując tylko nowoczesne komórki z „klapeczkami”. W skeczach mogliśmy podziwiać mima naśladującego maturzystę zestresowanego egzaminem i połykającego ściągi. Mieliśmy okazję przysłuchać się debacie z feministką mocno przewrażliwioną na swoim punkcie. Mogliśmy poznać Amora oskarżonego o spowodowanie nieszczęśliwego zakochania wyposażonego w broń laserową, wszystkowiedzącego dostawcę pizzy i zagubionego klienta. Największy entuzjazm wzbudził skecz przedstawiający osiem typów tancerzy, którzy bardzo różnorodnie wyrażają się poprzez taniec niejednokrotnie odstraszając partnerkę.

Uczniowie występujący w przedstawieniu sprawdzili się znakomicie w swoich rolach i uatrakcyjnili występ wspaniałymi pomysłami, rekwizytami i zabawnym przebraniem, co jest upamiętnione na załączonych zdjęciach.

W wystąpieniu brali udział: Agata Parczewska (II Ta), Natalia Osuch (II Ta), Katarzyna Charkiewicz (II Ta), Anna Kukawska (ITe), Natalia Hawryluk (ITe), Agata Reszko (III Tl), Mateusz Chyb (IV Td), Mateusz Artyszuk (IVTd), Mariusz Olesiejuk (IV Td), Piotr Kuszneruk (II Td), Dawid Sałyga (II Td), Łukasz Moszkowski (II Td) i Arek Karwacki (I Ta)

Gratulujemy udanego występu, czekamy na kolejne popisy naszych aktorów, jak również zapraszamy wszystkich chętnych do zasilenia szacownego grona kabareciarzy. Drzwi są ciągle otwarte, a jesteśmy przekonani, że talentów aktorskich, wokalnych i tanecznych w naszej szkole nie brakuje. Zainteresowani udziałem w kolejnych przedstawieniach proszeni są o zgłoszenie się do opiekuna kabaretu p. Ewy Romaniuk.