foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 2354Abiturienci rozpoczęli gorący okres egzaminów maturalnych. 5 maja o godz.9.00 rozpoczęła się matura z języka polskiego na poziomie podstawowym. W kolejnych dniach uczniowie przystąpili do egzaminu z matematyki oraz z języka obcego nowożytnego.

Dla prawie wszystkich uczniów naszej szkoły zdany egzamin dojrzałości nie oznacza końca egzaminów. Już w czerwcu rozpoczną się egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe, po których uzyskuje się tytuł technika.

Wszystkim maturzystom życzymy połamania piór!

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie