tn_dscf09582 grudnia 2009 roku w Sali Kolumnowej Kancelarii Premiera odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendium Prezesa rady Ministrów. Stypendyści spotkali się z premierem Donaldem Tuskiem i ministrem edukacji narodowej Katarzyną Hall.

Galeria zdjęć

Z województwa lubelskiego wydelegowano pięcioro stypendystów, którzy odebrali dyplomy z rąk Premiera. Wśród nich znalazł się uczeń naszej szkoły Łukasz Sawicki. Stypendium to przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Stypendium przyznaje Prezes Rady Ministrów jednemu uczniowi danej szkoły na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym.