foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

b5ce656a4e759a1fb9146d52d290582f16 lutego w I Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Świętej Rodziny w Siedlcach odbyły się Warsztaty Biblijne. Poprowadził je ks. dr Mariusz Świder – doktor teologii biblijnej, postulator procesu beatyfikacyjnego biskupa Ignacego Świrskiego, dyrektor Bursy Św. Stanisława Kostki w Siedlcach, członek komisji konkursowej etapu diecezjalnego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.  W warsztatach udział brała młodzież szkół ponadgimnazjalnych wraz z katechetami. Z naszej szkoły uczestniczyły w nich: Klaudia Sibińska, Izabela Zaleszczyk, Klaudia Iwaniuk oraz opiekun-  Agnieszka Brodacka- Hordejuk.

Warsztaty miały na celu przygotowanie młodzieży do udziału w 23. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Prawie dwudziestoosobowa grupa przez pół dnia pracowała nad tekstami z Księgi Wyjścia. Organizatorem warsztatów było Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Warszawie.

Slajd1

Slajd2 2

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie