foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

362 października b.r. odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Zawodowych nr 1. W formule przysięgi zabrzmiały słowa o honorze i dobrym imieniu szkoły, o jakie powinni dbać uczniowie oraz o gotowości do kształtowania umysłów i serc. Przyrzeczenie złożyli przedstawiciele klas w obecności dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz koleżanek i kolegów. Szczególną radość z przyjęcia nowych uczniów do grona społeczności szkolnej wyraził dyrektor szkoły, pan Ireneusz Długołęcki, gratulując młodzieży dobrego wyboru. Pan dyrektor z dumą podkreślił, że przez najbliższe lata, obecni pierwszoklasiści, będą budować wizerunek Ekonomika, biorąc aktywny udział w życiu szkoły i reprezentując ją na zewnątrz. Podobną radość wyraził w swoich słowach zastępca przewodniczącego SU, Krystian Ćmakowski z kl. 3Tb. Z wielkim przekonaniem i nadzieją mówił o tym, że przy wsparciu starszych kolegów, każdy powinien czuć się w szkole bezpiecznie, tak jak w jednej wielkiej rodzinie.

            Była to bardzo wzruszająca i ważna uroczystość dla całej społeczności szkolnej. Cieszymy się z przyjęcia nowych uczniów do grona ZSZ nr 1. Życzymy im wspaniałych sukcesów, prawdziwych przyjaźni, intelektualnych wyzwań i realizacji wszystkich marzeń.

Dziękujemy młodzieży za zorganizowanie i aktywny udział w uroczystości.

Zdjęcia:  Patrycja Dadacz - Koło Fotograficzne KADR.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie