foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 20191023 124536 burst723 października uczniowie klas drugich kształcący się w zawodzie technik logistyk (2Tl, 2Tt i 2Tg) wraz z opiekunami – paniami Katarzyną Fedoruk, Patrycją Mika i Katarzyną Zajdel, uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Zakładu Produkcyjnego BAKALLAND w Janowie Podlaskim.

Uczestnicy wycieczki zostali podzieleni na grupy i wyposażeni w fartuchy i czepki ochronne mogli zobaczyć w jaki sposób powstają wyroby firmy BAKALLAND. Nasi uczniowie pod przewodnictwem osób zajmujących kierownicze stanowiska w firmie przeszły przez magazyn surowców, chłodnię,  hale produkcyjne, magazyny materiałów pomocniczych oraz wyrobów gotowych. W bardzo ciekawy i przystępny sposób nasi przewodnicy przedstawili nam proces wytwarzania popularnych batonów BA!, płatków śniadaniowych oraz pakowania bakalii.  

Zobaczyliśmy: działanie obracarki do palet, obsługę magazynu przy użyciu wózków widłowych wysokiego składowania, działanie w pełni zautomatyzowanej linii produkującej batony, formowanie paletowych jednostek ładunkowych, kompletowanie zamówień do wysyłki przy wykorzystaniu etykiet logistycznych. Uczniowie dowiedzieli się także o kierunkach dystrybucji zakładu. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem wyposażenia oraz nowoczesnych systemów zapewniających wysoką jakość produkcji.

Wycieczkę w Bakallandzie zakończyliśmy słodką degustacją wyrobów firmowych i w doskonałych humorach udaliśmy się na jesienny spacer z przewodnikiem po Stadninie Koni w Janowie Podlaskim.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie