foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20211126 095400Wejście na rynek pracy, planowanie dalszej kariery edukacyjnej z pewnością nie należy do najłatwiejszych zadań, warto się dobrze do nich przygotować. Dlatego też, w dniu 26.11.2021 roku zainteresowani uczniowie  klas IV z naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach poświęconych planowaniu dalszej kariery zawodowej. W trakcie spotkania pani Aneta Doluk przedstawiła ofertę bezpłatnych usług Centrum Informacji i Kariery Zawodowej w Białej Podlaskiej,  przeprowadziła  badanie predyspozycji i zainteresowań zawodowych. Ponadto omówiła sytuację na obecnym rynku pracy oraz przedstawiła wymagania stawiane przez pracodawców. Uczniowie mogli też samodzielnie skorzystać z różnego typu materiałów dostępnych  mediotece.

Dorota Stepiuk-Drewulska - szkolny doradca zawodowy

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz