img 0403Na początku grudnia uczennice, mieszkające w Internacie naszej szkoły, miały możliwość uczestniczenia w „Warsztatach ozdabiania pierników świątecznych” przeprowadzonych pod okiem nauczycieli: p. Wiolety Kuliczanki, p. Anity Jasieńczuk i p. Agnieszki Brodackiej-Hordejuk. Dziewczęta poznały tajniki zdobienia pierników lukrem, cukrowymi dekoracjami i kolorowymi posypkami. Ponadto poszerzyły swoją wiedzę o różnorodne techniki dekorowania, zdobienia i malowania pierników. Uczennice wraz z nauczycielkami spędziły wspólnie czas w sympatycznej świątecznej atmosferze, lukrując i ozdabiając świąteczne słodkości, które zostały przekazane na cele charytatywne. Ozdabianie pierników sprawiło wiele radości zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Było wesoło i bardzo słodko! Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia.