foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 0403Na początku grudnia uczennice, mieszkające w Internacie naszej szkoły, miały możliwość uczestniczenia w „Warsztatach ozdabiania pierników świątecznych” przeprowadzonych pod okiem nauczycieli: p. Wiolety Kuliczanki, p. Anity Jasieńczuk i p. Agnieszki Brodackiej-Hordejuk. Dziewczęta poznały tajniki zdobienia pierników lukrem, cukrowymi dekoracjami i kolorowymi posypkami. Ponadto poszerzyły swoją wiedzę o różnorodne techniki dekorowania, zdobienia i malowania pierników. Uczennice wraz z nauczycielkami spędziły wspólnie czas w sympatycznej świątecznej atmosferze, lukrując i ozdabiając świąteczne słodkości, które zostały przekazane na cele charytatywne. Ozdabianie pierników sprawiło wiele radości zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Było wesoło i bardzo słodko! Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz