img 4489 wynik30 listopada zainteresowani uczniowie z klas: I Th, IV Th i IV Tm uczestniczyli w wykładzie otwartym na Akademii Bialskiej pt.:„Niemożliwe to tylko wymówka - jak przekraczać własne granice”, poprowadzonym przez pana Janka Melę - podróżnika, działacza społecznego, najmłodszego w historii zdobywcy dwóch biegunów w jednym roku, a zarazem pierwszej osoby z niepełnosprawnością, która tego dokonała. Pan Mela podzielił się swoją niezwykłą wiedzą i doświadczeniem, inspirując słuchaczy do przełamywania własnych ograniczeń oraz dążenia do osiągania wyznaczonych celów. Przekonywał, że to, jakie jest nasze życie, zależy przede wszystkim od nas samych; od naszych marzeń, z których nigdy nie powinniśmy rezygnować. Prelegent podkreślał rolę ludzi, którzy kształtują naszą osobowość. Mówił, że w życiu należy wyznaczać sobie cele, ale nie budować granic; wychodzić poza horyzonty, ale zawsze patrząc na człowieka obok nas.

Wyjście na wykład otwarty zorganizowała pani Marta Szczygielska i pani Dorota Stepiuk-Drewulska

20231030 104639 wynik20231030 120326 wynikimg 4484 wynikimg 4489 wynik