foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

1700223938349 wynik15 i 16 listopada  uczniowie naszej szkoły z klas: 4 Tr, 4 Tm, 5 Ta, 3 Ta i 2 Tl uczestniczyli w szkoleniach zorganizowanych w Urzędzie Miasta w ramach Dni Przedsiębiorczości. Tematem  były zagadnienia podatkowe i dotyczące rejestracji firmy jak również zasady ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych. Przedsięwzięcie miało na celu zwiększenie świadomości biznesowej.

Udział uczniów w Dniach Przedsiębiorczości odbył się dzięki zaangażowaniu pani  Moniki Romanowskiej, pani Wiolety Kuliczanki, pani Aleksandry Daniluk, pani Doroty Stepiuk-Drewulskiej, pani Katarzyny Zajdel, pani Edyty Śliwy i pani Moniki Piszcz.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz