foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 2556 wynikZ inicjatywy samorządu uczniowskiego , po raz kolejny zatańczyliśmy wspólnie Mikołajkową Belgijkę. Ponieważ w Mikołajki nasi maturzyści pisali próbny egzamin dojrzałości i nie mogli być w tym roku z nami, zatańczyliśmy Belgijkę za powodzenie ich egzaminu.
Do organizacji wydarzenia przyczynili się przede wszystkim: Aleksandra Weremko, Konstanty Doniec, Wiktoria Sucharzewska, Wiktoria Ignatiuk, Maja Małachowicz, Natalia Kuźmiuk, Angelika Szwed, Bartek Kisiel, Kacper Kot.
Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy w przyszłym roku.
Więcej zdjęć w zakładce Szkolnego Koła Fotograficznego KADR, dziękujemy opiekunowi koła.
Samorząd Uczniowski

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz