foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20240123 113437 wynikWe wtorek 23 stycznia w 150 rocznicę męczeńskiej śmierci Unitów z Pratulina został rozstrzygnięty konkurs szkolny Sanktuarium Męczenników Podlaskich dawniej i dziś. Uczniowie wykorzystując swoje umiejętności rysowali obiekty sakralne obecne na miejscu męczeńskiej śmierci. Wykazali się precyzją i dokładnością oraz zaprezentowali swoje umiejętności rysunkowe.

Laureatem w  konkursie został:

Kacper Marciniuk, 

a wyróżnione zostały dwie prace

Pauliny Domańskiej i Bartosza Zacharuka.

Gratulujemy! 

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz