foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

1 wynikŚwięto Zakochanych to czas celebrowania miłości. Patron Walentynek, Św. Walenty jest również uznawany za patrona nerwowo i psychicznie chorych. Miłość potrafi doprowadzić do szaleństwa, stąd może i trafne powiązanie. Aby temu zapobiec, przynajmniej w niewielkim stopniu, młodzież , nauczyciele oraz Samorząd Szkolny, zorganizowali „pierwszą pomoc” w wyrażeniu swoich uczuć dla tych szczęśliwie i nieszczęśliwie zakochanych. Uczucia można było przesłać metodą tradycyjną: słowem pisanym, w czym pomogła Poczta Walentynkowa oraz w formie dedykacji muzycznej na Walentynkowym Koncercie Życzeń.

Na ten szczególny dzień, młodzież oraz nauczyciele z klas o profilu Architektura Krajobrazu przygotowali kartki i akcesoria walentynkowe, a młodzież klas gastronomicznych wraz z nauczycielami: Moniką Makarewicz, Grażyną Hromiuk, Krystyną Tarkowską, Małgorzatą Przywuską przygotowała wypieki w kształtach i kolorystyce stosownej do Walentynek, gdyż jak mówi powiedzenie „przez żołądek do serca”, nic nie zachwyci bardziej drugiej połówki niż własnoręcznie przygotowane ciasto bądź deser.

Samorząd Szkolny dziękuje za współpracę: plakaty informujące o wydarzeniu, oprawę plastyczną, zakupy, przygotowanie wyrobów artystycznych „nie” i do zjedzenia oraz fotorelację Szkolnemu Kołu Fotograficznemu KADR (skąd część zdjęć została wykorzystana do powyższego artykułu).

Każde wydarzenie to wspólne osiągnięcie uczniów i kadry szkolnej.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz