foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

s5000248W ramach realizacji wniosków z nadzoru pedagogicznego podjętych w czerwcu, dnia 30 listopada 2011r. w klasie 3Td odbyła się lekcja otwarta godziny z wychowawcą, dotycząca stosunków interpersonalnych na temat: „ Asertywność, agresja i uległość".

Galeria zdjęć

Na lekcji wykorzystano metody aktywizujące , dzięki którym młodzież mogła aktywnie się włączyć w przebieg lekcji i wykazać się swoimi pomysłami, przygotowując prezentację multimedialną , plakaty tematyczne oraz odgrywając scenki rodzajowe.
Asertywność, agresja i uległość, czyli trudne sprawy w szkolnej czytelni to temat przewodni lekcji, na której uczniowie wykonywali 3 zadania dotyczące zachowania i relacji międzyludzkich , tym samym , mieli możliwość wyrażenia swoich opinii i kreowania własnej postawy .
Na zakończenie zajęć uczniowie rozwiązali test pt: „Czy jestem asertywny?", oraz wyrazili opinie dotyczące atrakcyjności i potrzeby przeprowadzania takich zajęć, wypełniając ankietę ewaluacyjną.
Za przygotowanie i aktywne uczestnictwo w zajęciach wszyscy uczniowie otrzymali pozytywne punkty z zachowania.
Nad organizacją i przebiegiem zajęć czuwała wychowawczyni klasy 3 Td Wioleta Kuliczanka.
Lekcja otwarta odbyła się w pięknej świątecznej scenerii , którą również przygotowali uczniowie wraz z wychowawcą.
Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom przybyłym na otwartą lekcję godziny z wychowawcą .

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz