foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

_dsf3466-221 stycznia 2012 roku , w sobotę odbył się w naszej szkole bal studniówkowy. Uczestniczyli w nim uczniowie klas maturalnych, dyrekcja szkoły , wychowawcy, nauczyciele i rodzice. Wśród gości nie zabrakło także Przewodniczącego Rady Rodziców pana Sławomira Palucha. Ciepłe słowa pani dyrektor , życzenia i kwiaty wprowadziły zebranych w nastrój tej wyjątkowej i niepowtarzalnej nocy.

Galeria zdjęć

Studniówka zamyka pewien rozdział w życiu uczniów klas maturalnych i otwiera następny , który kończy się maturą. Leopold Staff w jednym z wierszy napisał :"Bo coś w szaleństwach jest młodości ..." Do tych szaleństw należy także bal studniówkowy, najbardziej oczekiwana i lubiana przez młodzież impreza. Studniówka minęła z wielkim hukiem , a co zostało ? Wspomnienia , zdjęcia i 99 dni do matury...

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz