foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Zdjcie149Dnia 17 maja 2012 r. w Publicznym Gimnazjum w Zalesiu odbyła się promocja naszej szkoły, połączona z wystawką gastronomiczną „Potrawy z bajek". Prezentacja została przygotowana przez uczniów klas II Tc i II Tg pod opieką p. Barbary Kowaluk. Młodzież z klas gastronomicznych własnoręcznie przygotowała ciasta nawiązujące do tematyki bajkowej. Podczas degustacji można było spróbować następujące wypieki: Shrek, Kubuś, Chatka Puchatka oraz Kopiec Kreta. Uczennice klasy II Tc przygotowały również rysunki przedstawiające postacie z bajek.

Zdjcie149

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz