foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dscf2257W dniach od 22.08.2011 r. do 26.08.2011 r. w ramach realizacji projektu „Jestem dobry, będę lepszy" odbyło się szkolenie dla nauczycieli/nauczycielek naszej szkoły „Projektowanie w AutoCAD"zie 2D". Ostatni tydzień wakacji nauczyciele/nauczycielki przedmiotów zawodowych, kształcący/kształcące w zawodach technik informatyk oraz technik architektury krajobrazu zgłębiali/zgłębiały tajniki programu, umożliwiającego projektowanie rysunków technicznych w 2D.

Galeria zdjęć

Wszyscy uczestnicy i uczestniczki szkolenia zdali egzamin końcowy i otrzymali/otrzymały międzynarodowy certyfikat Autodesk

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz