foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

logOd 13 października 2012 roku uczniowie uczestniczą w kole naukowym Akademia CISCO w ramach projektu „ Jestem dobry, będę lepszy". 15 uczestników w ciągu 30 godzin będzie doskonaliło swoje umiejętności, w zakresie budowy komputera oraz jego konfiguracji, instalacji systemu operacyjnego, bezpiecznych procedur laboratoryjnych, montażu komputera, podstaw konserwacji i rozwiązywania problemów komputerów, podstaw systemów operacyjnych, laptopów i urządzeń mobilnych, obsługi programów: CorelDRAW Graphics Suite X5 PL, SWiSH Max4, Pajączek 5 NxG Profesjonal Edu, Adobe Photoshop CS5.

Młodzież otrzymała materiały promocyjne i dydaktyczne zenia. Podczas zajęć wykorzystywano sprzęt komputerowy zakupiony w ramach projektu, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz