Speed Contest Lublin 2015 2Cześć, z tej strony Maciek.

Jak już wczoraj pisałem, dziś odbyła się zbiórka pieniędzy u nas w szkole dla mnie na wyjazd na zawody do Holandii. Efekt zdecydowanie przerósł moje oczekiwania, kwota jaką uzbieraliśmy to 732,62 zł (+20centów i 25 kopiejek)! Dziękuję wszystkim, którzy wrzucali pieniądze do puszek, za każdy grosz! Pomimo tego, że większość z Was mnie nie zna, zaufaliście mi, trudno mi teraz zrozumieć dlaczego, ale bardzo się cieszę z tego powodu :D Gorąco dziękuję mojemu wychowawcy Sławomirowi Czubajowi, który zainicjował to przedsięwzięcie oraz mojemu nauczycielowi w-fu Michałowi Aleksandrowiczowi, który zorganizował całą zbiórkę i prezentacje, a nawet sam chwycił za puszkę i chodził po klasach. Dziękuję także za pomoc w zbiórce i prezentacji Kindze Anioł, Dominice Juszczuk i Kubie Kopcewiczowi.
Jeszcze raz WSZYSTKIM UCZNIOM I NAUCZYCIELOM BARDZO DZIĘKUJĘ za wsparcie, bez Was to by się nie udało! DZIĘKI :D

P.S. Ktoś wrzucił  do puszki kolczyk. Jeśli to datek to dziękujemy w innym przypadku jest do odebrania u pana Michała Aleksandrowicza.

TEKST: Maciek Zabielski

tor1

Tor dla uczestników zawodów "4 The Love Of Movement" w Holandii.