dsc035413 października obchodzony był w naszej szkole jeden z ważniejszych dni w roku szkolnym- Święto Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyło wielu znamienitych gości, między innymi Pan Prezydent- Andrzej Czapski. Młodzież, pod kierunkiem pani Doroty Rogalskiej i Ewy Romaniuk, przygotowała program artystyczno-muzyczny.

Śpiewem, tańcem i odrobiną humoru uczniowie podziękowali wszystkim pedagogom i wychowawcom za trudną pracę, cierpliwość, życzliwość, zachęcanie do myślenia i wskazywanie właściwej drogi. W słowno - muzycznym montażu wzięli udział uczniowie klas: I TA, ITD., II TL, II TI, III TI, IV TL, IV Tc. Szkolny Kabaret „ Miau” i kabaret „ Nieśmiesznie Śmieszni” przedstawiły skecze z życia szkolnego.