foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

41W tym roku szkolnym grudzień okrzyknięto miesiącem lingwistycznym. Uwieńczeniem wszystkich wydarzeń odbywających się w tym czasie było językowe przedstawienie świąteczne, które miało miejsce dnia 21 grudnia b.r. Wspólne kolędowanie w języku rosyjskim, angielskim, francuskim i niemieckim wprowadziło nas w świąteczny nastrój.

Uczniowie przybliżyli nam angielskie, francuskie, rosyjskie i niemieckie zwyczaje świąteczne poprzez różne inscenizacje i prezentacje. Na scenie nie zabrakło również Mikołaja wraz ze swoimi pracowitymi Elfami, które rozdawały świąteczne słodkości grzecznym nauczycielom i uczniom. Nauczycielki języków obcych zaprezentowały świąteczne sweterki, a uczniowie w przezabawny sposób odegrali w języku angielskim świąteczną wersje Czerwonego Kapturka. Na koniec nauczyciele wraz z uczniami wspólnie zaprezentowali muzyczną interpretację kolędy Cicha Noc. Był to czas zabawy, jak również nauki i refleksji. Możemy być dumni z naszej młodzieży, która chętnie angażuje się w artystyczne występy w naszej szkole.

Zdjęcia: Eryk Koszołko - Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie