foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

314 kwietna b. r. odbyło się w naszej szkole spotkanie skierowane do przyszłych uczniów klas pierwszych, którzy wraz z rodzicami, mieli okazję bliżej poznać naszą szkołę. Podczas spotkania została zaprezentowana bogata oferta edukacyjna ZSZ nr 1, a także baza dydaktyczna uwzględniająca specyfikę różnorodnych kierunków kształcenia.

W celu ułatwienia zwiedzania organizatorzy przygotowali na auli szkoły stanowiska związane ze specyfiką nauczanych przedmiotów zawodowych. Zgromadzona młodzież mogła podziwiać dokonania naszych uczniów, zwiedzając panel ekonomiczny, przyrodniczy, gastronomiczny, informatyczny i transportowy. W trakcie spaceru po szkole na przyszłych uczniów ZSZ nr 1 czekało wiele atrakcji – mogli obejrzeć, poczuć i popróbować, jak smakuje Ekonomik.

Dziękujemy p. wicedyrektor Iwonie Zawadzkiej i p. wicedyrektor Annie Ciołek za każdorazowe wsparcie i koordynowanie całego przedsięwzięcia oraz wszystkim zaangażowanym nauczycielom, a także młodzieży uczestniczącej w promocji naszej szkoły.

Ponadto dziękujemy wszystkim przybyłym za wspólnie spędzony czas i miłą atmosferę, jaka towarzyszyła nam podczas tego spotkania.

Zdjęcia: Eryk Koszołko, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie