foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 0342Tegoroczne targi edukacyjne „Bialski GPS na edukację i zawód" odbyły się 24 kwietnia b.r w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Białej Podlaskiej. Wydarzenie to, objęte honorowym patronatem prezydenta Dariusza Stefaniuka, zostało zorganizowane tradycyjnie przez bialską Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną. Adresatami projektu byli głównie uczniowie klas szkół gimnazjalnych z Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego. W trakcie trwania targów została przedstawiona bogata oferta edukacyjna bialskich szkół uwzględniająca praktyczne aspekty wiedzy dotyczącej wyboru konkretnego zawodu, profilu itp. Gimnazjaliści mieli okazję spotkać się z przedstawicielami szkół, porozmawiać o zasadach rekrutacji i programie nauczania. Na scenie można było podziwiać występy artystyczne prezentujących się na targach placówek.

               Serdecznie dziękujemy nauczycielom czuwającym nad przebiegiem tego wydarzenia oraz uczniom klas pierwszych, drugich i trzecich za zaangażowanie w przygotowaniu prezentacji dotyczącej kierunków kształcenia w naszej szkole i stoiska promocyjnego.

Zdjęcia: Szkolne Koło fotograficzne KADR - Aleksandra Kulicka, kl.1Th.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie