foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 462527 kwietnia b. r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, w którym wzięli udział uczniowie klas maturalnych. Był to dla tegorocznych maturzystów szczególny dzień, czas pożegnań i refleksji w związku z rozpoczętym nowym etapem w życiu. Po przemówieniach zaproszonych gości, dyrektor szkoły p. Ireneusz Długołęcki wraz z wychowawcami, wręczył nagrody książkowe i wyróżnienia uczniom wykazującym się szczególnymi osiągnięciami. Natomiast rodzice uczestniczący w uroczystości zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi, które otrzymali z rąk dyrektora szkoły. W dalszej części spotkania mogliśmy podziwiać występy artystyczne młodzieży, która pod opieką p. Magdaleny Hasiuk wprowadziła widownię w niezwykle pogodny nastrój.

            Z pewnością był to czas pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych uczniów na długo i nieraz wrócą oni pamięcią do troskliwych nauczycieli, wychowawców, młodszych kolegów i koleżanek. A tymczasem życzymy połamania piór na egzaminach maturalnych, wiary we własne siły i umiejętności oraz dobrych wyborów na dalszym etapie kształcenia.

Zdjęcia: Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie