foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

W dniach 21-23 maja 2018 roku  gościliśmy troje nauczycieli z Tec22hnikum im. Luis Suner Sanchis w Alzira region Walencja, w ramach wymiany doświadczeń między nauczycielami tzw. job shadowing. Goście spotkali się z Dyrektorem szkoły p. Ireneuszem Długołęckim prezentując charakter swojej placówki oraz system szkolnictwa hiszpańskiego. Z wielkim zainteresowaniem zapoznali się ze specyfiką i działalnością naszej szkoły.

 Salud  Manuel, nauczycielka języka angielskiego, Carmina Peris, nauczycielka zarządzania i administracji    oraz Jose Maria Ferrer, nauczyciel przedmiotów telekomunikacyjnych i elektronicznych, mieli okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez p. Martę Osiej, p. Aleksandrę Kałużę oraz p. Annę Stefanowicz.

 Goście zwiedzali także najbliższą okolicę-Stadninę Koni  Arabskich w Janowie Podlaskim oraz zabytkową część naszego miasta. Nad przebiegiem wizyty z ramienia naszej szkoły czuwały nauczycielki języka angielskiego p. Iwona Daniłoś oraz p. Iwona Monika Kalenik.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie