foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20180528 110516W maju i czerwcu gościliśmy w naszej szkole trzy grupy („Figielki”, „Mądre Sówki”, „ Biedroneczki”) z zaprzyjaźnionego przedszkola nr 15 przy ul. Akademickiej 15. 

            Przedszkolaki po raz kolejny wcieliły się w rolę cukierników, dekorując piernikowe serduszka ozdobami z masy cukrowej, które przygotowała młodzież klas gastronomicznych na zajęciach z kursu kwalifikacyjnego T.4 oraz na zajęciach gastronomicznych. Przedszkolakom bardzo podobały się praktyczne zajęcia podczas których własnoręcznie mogli wykonać prezenty dla swoich rodziców z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. 

            Zajęcia przygotowały i przeprowadziły nauczycielki przedmiotów zawodowych – p. Elżbieta Horodecka, p. Wioleta Kuliczanka, p. Anna Przywuska wraz z młodzieżą z klas gastronomicznych i hotelarskich.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie