foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

5…W naszej szkole poczujecie się jak w domu - technik żywienia Wam ugotuje, architekt krajobrazu udekoruje balkon i taras, handlowiec zadba o zakupy, transportem perfekcyjnie zajmie się spedytor wraz z logistykiem, finanse przeliczy ekonomista. Ponadto hotelarz pozwoli Wam chwilę odpocząć, by wraz z geodetą wyjść w teren. Informatyk we współpracy z teleinformatykiem  przetworzy dane tak, aby wszystko w naszej szkole było udane - takimi słowami uczniowie naszej szkoły w dniu 06.02 zachęcali uczniów 3 klasy gimnazjum oraz 8 klasy szkoły podstawowej do zapoznania się z ofertą edukacyjną ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej.  Uczestnicy targów podczas prezentacji mieli okazję poznać specyfikę zawodów, w których kształci się młodzież naszej szkoły.


Na barwnym stoisku Ekonomika nie zabrakło arcydzieł powstałych z carvingu, karmelowych dekoracji, pięknych kwiatów z masy cukrowej, angielskich tortów, serc z piernika, czy fantazyjnie składanych ręczników i serwetek. Zwiedzający mogli poczynić swoje pierwsze kroki w nauce obsługi kasy fiskalnej, a także zobaczyć, jak wyglądają  geodezyjne sprzęty. Młodzież miała również okazję podziwiać  oryginalne kompozycje kwiatowe oraz ciekawe aranżacje działek i ogrodów wykonanych na zajęciach z architektury krajobrazu. Nie zabrakło także informatycznych nowinek, o których opowiadali uczniowie kształcący się na kierunku technik informatyk i teleinformatyk.  Jak co roku, dużą popularnością cieszyły się pyszne piernikowe ciasteczka wypiekane w warsztatach szkolnych.

               Celem przedsięwzięcia było przybliżenie gimnazjalistom i ósmoklasistom ciekawej i bogatej oferty edukacyjnej bialskiego Ekonomika. 

               Serdecznie dziękujemy uczniom oraz nauczycielom za zaangażowanie i udział w promocji szkoły w środowisku lokalnym.

Zdjęcia: Szkolne Koło Fotograficzne KADR ; Adrian Kokoszka kl.1Ti.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie