foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

mediaMedia są jednym z najcenniejszych dóbr w nowoczesnym społeczeństwie. Musimy jedynie zadbać o to, aby nie przejęły one kontroli nad naszym życiem. Stąd też niezwykle ważne obecnie wydaje się wypracowanie zasad racjonalnego korzystania
ze „współczesnych dobrodziejstw”. Mając to na względzie nasza szkoła, jak co roku, proponuje uczniom zajęcia, wykłady oraz konkursy dotyczące tematyki medialno-dziennikarskiej. W tym semestrze zorganizowaliśmy konkurs medialny adresowany do uczniów klas I. Wzięło w nim udział 17 osób. Oto wyniki konkursowych zmagań:

I miejsce: Szymon Andrzejewski; kl. ITi

II miejsce: Wiktoria Noskowicz, kl. ITi

III miejsce: Klaudia Iwaniuk; kl. ITg

 

           Gratulujemy wyróżnionym uczniom i życzymy kolejnych sukcesów. Dyplomy oraz nagrody książkowe zostaną wręczone zwycięzcom podczas konferencji pt. „Bezpieczni
w internecie”, która odbędzie się 7 marca z udziałem zaproszonych gości i uczniów naszej szkoły.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie