foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

12W tym roku szkolnym głównymi gospodarzami pierwszego dnia wiosny byli uczniowie klas gastronomicznych i hotelarskich. Tego dnia, w auli naszej szkoły uczestniczyli oni w ciekawych spotkaniach, prelekcjach połączonych z pokazami i degustacją. Na tę okazję przybyli znakomici goście, którzy podzielili się ze słuchaczami swoją wiedzą, doświadczeniem, a także niezwykłymi umiejętnościami. I tak młodzież Ekonomika miała okazję spotkać się z:

-  panem Kamilem Stefanowiczem, absolwentem Ekonomika,  a obecnie barmanem w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim, 

- panią Magdaleną Chyz,  reprezentującą rodzinną firmę z tradycją „Świat lodów Chyz”, która jest zdobywcą Lauru Promocyjnego za lody sławatyckie.

- panią Moniką Gąsiecką,  właścicielką kawiarni „Kawa z pianką ” przy ul. Janowskiej 7 w Białej Podlaskiej, sklepu z wyśmienitymi kawami, herbatami z całego świata i niebanalnymi łakociami .

- panią Aleksandrą Sobieszuk, recepcjonistką hotelu Capitol *** w Białej Podlaskiej i panem Kacprem Kozakiem, recepcjonistą hotelu Skala *** w Białej Podlaskiej.

- panią Magdaleną Kroszko, dietetykiem z Centrum Dietetycznego Natur House przy Al. Tysiąclecia 4  w Białej Podlaskiej.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za zaangażowanie i poświęcony nam czas, który wzbogacił naszą wiedzę o cenne informacje, rady i wskazówki.         

Interesującym urozmaiceniem tego czasu było karaoke zorganizowane z udziałem uczniów naszej szkoły. Ponadto uczestnicy spotkania mogli podziwiać stoiska tematyczne na których znalazły się dekoracje karmelowe, masy cukrowe i oryginalne dzieła z carvingu.  Uwagę zwiedzających zwracały również stoiska hotelarskie na których uczniowie prezentowali swoje umiejętności  nabyte w naszej szkole. W wolnej chwili uczniowie mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami przy rytmach wiosennych piosenek.

Dziękujemy serdecznie sponsorom voucherów – pracownikom firm: „Kawa z pianką”, „ Świat lodów Chyz”, hotel Capitol *** w Białej Podlaskiej i hotel Skala *** w Białej Podlaskiej.

Serdecznie dziękujemy również nauczycielom oraz młodzieży za pomoc w przygotowaniach i realizacji działań podczas Dnia Gastronomii i Hotelarstwa. To był dobrze spędzony czas w niezwykle przyjaznej atmosferze.

Zdjęcia: Julia Wawrysiewicz i Julia Czemera,  obsługa sprzętu: Wojciech Maksymiuk, Dawid Krzyżanowski

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie