foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

k328 marca, uczniowie z  klasy 3 m (gr. 1) pod opieką p. Wiolety Kuliczanki, w ramach wycieczki przedmiotowej odwiedzili herbaciarnię „Kawa z pianką” przy ul. Janowskiej w Białej Podlaskiej. Podczas prelekcji nt. kawy młodzież miała okazję usłyszeć ciekawą historię odkrycia, uprawy i wypalania tego ziarna o niezwykle pobudzających właściwościach. Ponadto, dzięki uprzejmości właścicielki sklepu „Kawa z pianką” p. Moniki Gąsieckiej, uczniowie zobaczyli jej bogaty asortyment, który jest dostępny w sklepach na całym świecie.  Wspaniały aromat świeżo palonych ziaren arabiki i robusty sprawił, że nie tylko zwolennicy kawy z przyjemnością uczestniczyli w pogadance dotyczącej  technik wypalania, parzenia, jak i podawania kawy. Praktyczna lekcja była cennym doświadczeniem dla uczniów, którzy zdobytą na prelekcji wiedzę z pewnością wykorzystają w życiu codziennym oraz na egzaminie zawodowym. Serdecznie dziękujemy!

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie