foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 0048W drugim dniu kalendarzowej wiosny, uczniowie klas 1 – 3 technikum architektury krajobrazu wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych – p. Martą Osiej i p. Joanną Żarkiewicz, już po raz trzeci, uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie pod Warszawą. Ciekawym punktem wyjazdu była również lekcja wf-u na trampolinach w Hangarze 646. Na tę wycieczkę zabrali również swoich znajomych z zaprzyjaźnionych klas: 1Tg i 2TM. 

               W Hangarze 646 młodzież bardzo aktywnie uczestniczyła w lekcji wychowania fizycznego na trampolinach, dając pokaz swoich możliwości fizycznych, jak i  akrobatycznych, a po godzinie tych zajęć,  pełna energii i zapału udała się wraz ze swoimi nauczycielami w kierunku Nadarzyna.

      

               Podczas targów w Nadarzynie, uczniowie mieli możliwość zapoznania się z nowinkami z zakresu urządzania ogrodów, uczestnicząc między innymi w Konkursie nowych talentów w formowaniu bonsai, który odbył się na terenie wystawy „DĄB POLSKI”.

               Tematyka  tegorocznych międzynarodowych targów skupiała się wokół następujących salonów tematycznych:

  • Salon Architektury Krajobrazu
  • Salon Ogrodniczy
  • Salon Florystyczny
  • Salon Techniki Ogrodniczej

               Ponadto, wydarzeniu towarzyszył Market Ogrodniczy – specjalnie wyodrębniona strefa sprzedażowa dedykowana konsumentom. To właśnie tam nasi uczniowie nabyli ciekawe sadzonki roślin oraz elementy wyposażenia ogrodów i wnętrz. Pełni nowych wrażeń, w wiosennym  nastroju młodzież powróciła późnym wieczorem do domu. 

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie