foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

p128006510 października b. r. w Bibliotece Pedagogicznej odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego „Zaczynając od wiersza“ z udziałem uczniów naszej szkoły. Celem konkursu było promowanie czytelnictwa wśród młodzieży ze szczególnym uwrażliwieniem na czytanie poezji, rozwijanie kreatywności oraz propagowanie sztuki fotografowania jako jednej z form wypowiedzi artystycznej. Uczestnicy V edycji konkursu, uczniowie szkół ponadpodstawowych, mieli za zadanie przygotować zdjęcie inspirowane dowolnym fragmentem wiersza Czesława Miłosza pt. „Oczy”. Spośród 8 uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę w międzyszkolnych eliminacjach, drugie miejsce zdobyła Valeryia Dubrowskaya z kl. 1sTP, a wyróżnienie otrzymała Patrycja Dadacz z kl. 3Tf.

Pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie otrzymali:

Alicja Geresz – kl. 1aTP

Dominika Nieścioruk – kl.1pTP

Julia Szulganiuk-kl. 2Tt

Dominika Jaworska - kl. 2Tt

Weronika Pyl – kl.2Th

Kacper Głowacki – kl.2Th

Magdalena Wawryniuk – kl.3Tf

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji!

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie