foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Timage6egorocznym priorytetem MEN jest upowszechnienie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijanie ich kompetencji czytelniczych.  W związku z tym 25 października uczniowie klasy 1 hTP pod opieką p. Anny Klebaniuk- Szołonik  udali się do Biblioteki Pedagogicznej. Na miejscu uczestniczyli w prelekcji p. Doroty Bojarczuk- Dziurdy, której tematem była literatura fantastyczna. Szybko okazało się, że literatura tego gatunku ma swoich miłośników wśród naszej młodzieży, którzy chętnie wymieniali takich autorów jak: J.R.R. Tolkien, G.R.R. Martin, A. Sapkowski czy D. Terakowska. Ostatnim punktem spotkania były krótkie warsztaty, podczas których uczniowie wykorzystując potęgę swojej wyobraźni oraz umiejętności manualne wykonali ciekawe postacie- bohaterów literatury fantasy. Wizyta w Bibliotece była dla uczniów cenną lekcją. Młodzi czytelnicy poznali wartość książki i zalety czytania nie tylko literatury fantastycznej.

Zdjęcia: Barbara Maksymiuk

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie