foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

28Uroczyste wręczenie nagród laureatom i uczestnikom „Konkursu na projekt ogrodu przyszkolnego o charakterze wypoczynku biernego” przy ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej

W środę – 17.06.2020 r. w auli Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej, odbyło się uroczyste wręczenie nagród przyznanych laureatom i uczestnikom „Konkursu na projekt ogrodu przyszkolnego o charakterze wypoczynku biernego” objętego Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska -Pana Michała Litwiniuka.
Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, zostały wręczone uczniom klasy 3tk i 4 tk przez Pana Dyrektora Ireneusza Długołęckiego oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych z zakresu architektury krajobrazu i geodezji.


Spotkanie odbyło się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego wymaganych w tym trudnym dla wszystkich czasie, spowodowanym przez pandemię COVID- 19. Nagrodzonym uczestnikom konkursu nie brakowało jednak energii i dobrego nastroju, co zapewniło miłą atmosferę uroczystości.
Spotkanie dodatkowo uświetniły fotografie wykonane przez Pana Wiesława Kameckiego – opiekuna Szkolnego Koła Fotograficznego „Kadr”.
Raz jeszcze serdecznie gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu, za podjęcie się tak trudnego wyzwania, którego efektem są wspaniałe prace i z niecierpliwością czekamy na urzeczywistnienie realizacji jednego ze zwycięskich projektów ogrodów.
Dziękujemy również wszystkim osobom zaangażowanym we współpracę na poszczególnych etapach trwania konkursu oraz członkom Kapituły Konkursowej za rzetelną i wnikliwą ocenę prac.
Współorganizator konkursu – Joanna Żarkiewicz

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie