foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Konkurs chemiczny Alchemik9 marca 2021 r. odbyła się XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego „Alchemik”. W tym roku, ze względu na pandemię, konkurs został przeprowadzony online poprzez platformę edukacyjną Testportal. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie. Stowarzyszenie od wielu lat organizuje na terenie całej Polski konkursy edukacyjne, współpracując merytorycznie z  takimi renomowanymi i prestiżowymi uczelniami wyższymi jak: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Uniwersytet Kardynała Wyszyńskiego czy Uniwersytet Warszawski. Celem konkursu było poszerzanie wiedzy z zakresu chemii oraz propagowanie nauk ścisłych wśród młodzieży. W XI edycji „Alchemika” Zespół Szkół Zawodowych nr 1w Białej Podlaskiej reprezentowało trzech uczniów. Dwóch z nich uzyskało dyplomy za bardzo dobry wynik: Karol Głowacki z klasy 1pTP i Bartosz Buszczyński – Żuk z klasy 2pTP.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dyplomy z Konkursu Chemicznego Alchemik

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz