foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 237123 czerwca b.r w naszej szkole odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Biała Podlaska za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki w roku szkolnym 2020/21. Wyjątkowe nagrody, Złote i Diamentowe Pióra otrzymali uczniowie bialskich szkół – najlepsi z najlepszych – przedstawiciele społeczności uczniowskiej, którzy wykazali się niezwykłą determinacją w dążeniu do realizacji celów edukacyjnych. Podczas uroczystości najzdolniejszym towarzyszyli dumni rodzice, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół. Niezwykłym dopełnieniem uroczystości były występy uzdolnionych artystycznie uczniów naszego Ekonomika.

 

Zdjęcia: Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Film: TV EKONOMIK

 

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz