foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

1125 czerwca b.r uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2020/21. Moment ten był okazją do podsumowań, ale i podziękowań za całoroczny trud wniesiony w kształtowanie młodych charakterów. W oficjalnej części spotkania serdeczne słowa do nauczycieli, rodziców i uczniów skierował dyrektor szkoły, Pan Ireneusz Długołęcki, który wyraził słowa uznania za mobilizację i zaangażowanie w proces edukacyjny, gratulując indywidualnych sukcesów i osiągnięć.

Dyplomy i nagrody książkowe otrzymali najzdolniejsi uczniowie, jak i ci, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Dopełnieniem pozytywnych emocji związanych z wręczeniem nagród, wyróżnień i świadectw były występy uzdolnionych artystycznie uczniów naszej szkoły.

Całej społeczności szkolnej życzymy, aby letni wypoczynek był ciekawy i inspirujący, a przede wszystkim bezpieczny. Do zobaczenia we wrześniu!

Zdjęcia: Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz