foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img2021112910225229 listopada br. gościliśmy w naszej szkole przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego nr w Białej Podlaskiej. W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia dzieci poznały tradycje związane z wypiekiem ciasta piernikowego. Następnie miały okazję wcielić się w rolę cukierników podczas dekorowania lukrem, kolorowymi ozdobami z masy cukrowej, posypkami oraz cukierkami pierników w kształcie bombek i choinek.

 Część praktyczna sprawiła naszym najmłodszym gościom wiele radości. Dowodem na to było zaangażowanie dzieci w powierzone im zadanie oraz radość i uśmiechy na ich twarzach. Wierzymy, że samodzielnie ozdobione wypieki ozdobią nie tylko choinki, ale także wigilijne stoły.

Na zakończenie każde dziecko dostało dyplom ukończenia ,,WARSZTATÓW PIERNIKOWYCH W EKONOMIKU”.

Zajęcia zostały przygotowane przez uczniów klas hotelarskich pod opieką nauczycieli: Wiolety Kuliczanki, Doroty Stepiuk- Drewuskiej, Agnieszki Brodackiej- Hordejuk.

Serdecznie dziękujemy młodzieży z klas gastronomicznych , która pod czujnym okiem p. Krystyny Tarkowskiej i p. Jolanty Gromelskiej upiekła na kursie cukiernika pierniki.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz