konkurs angielski1 wynikW dniu 15.03.2023 r. młodzież z naszej szkoły miała okazję  wziąć udział w konkursie z języka angielskiego, który został zorganizowany przez wydział Filologii Angielskiej Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II  w Białej Podlaskiej .

Konkurs adresowany był głównie do tegorocznych maturzystów  oraz do uczniów młodszych klas ponadpodstawowych.

Celem konkursu było sprawdzenie praktycznej znajomości języka angielskiego w formie pisemnej. W skład testu wchodziły dwie części: leksykalno-gramatyczna oraz czytanie ze zrozumieniem na poziomie wyższym i średnio- zaawansowanym .

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali indeksy  Akademii Bialskiej na kierunek Filologia w specjalności: Filologia angielska.

Gratulujemy wyników wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy prezentują się następująco:

Rafał Hubert uczeń p. Katarzyny Kosowskiej został laureatem. Zdobył 46,5/50 pkt i zajął I miejsce.

Bardzo wysoką notę otrzymał Bartosz Buszczyński Żuk, który zajął miejsce 6 oraz

Weronika Krygier z miejscem 9. To nasza najlepsza „trójka”.

Gratulacje ślemy pozostałym uczniom, którzy osiągnęli również bardzo dobre wyniki tj: Agnieszka Lewkowicz, Jan Lewtak, Konrad Karpiuk  ex aequo z Mikołajem Dolukiem, Magdalena Mitura, Jakub Skrzypowski, Jakub Ławecki, Michalina Gałecka, Eliza Klamerek, Maksymilian Chalimoniuk, Patrycja Panasiuk, Wiktoria Marciniuk, Aleksandra Marecka.

Bezpośrednio po konkursie odbyła się lekcja pokazowa pt.  How to Manage Social Media to Get Noticed , prowadzona przez Studenckie Koło Naukowe Anglistów (studentka III roku Honorata Szyluk). Podczas lekcji pokazowej młodzież miała okazję przeprowadzić z prowadzącą ciekawe rozmowy oraz wziąć udział w quizie, z którego zostały wyłonione 3 najlepsze osoby, które otrzymały nagrody rzeczowe.

Jeszcze raz pragniemy pogratulować wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów w tej dziedzinie !

konkurs angielski1 wynik