foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 20231211 wa0002Święta Bożego Narodzenia to dla wielu rodzin czas prezentów, miłości i rodzinnego ciepła. Niestety, wśród nas jest wiele osób, które tego nie doświadczą. Dlatego też z inicjatywy p. Anny Matusiewicz otworzyliśmy nasze serca i włączyliśmy się w akcję charytatywną organizowaną przez p. Annę Stolarczuk pt. „ Zostań Mikołajem – obdaruj Mieszkańca DPS”.

Pani Anna Matusiewicz odpowiedziała na listy dwóch mieszkańców DPS w Kozuli i przy ogromnym wsparciu naszej społeczności internacko-szkolnej zorganizowała zbiórkę pieniężną, za którą wraz z Samorządem Internatu zakupiła produkty, o które mieszkańcy prosili w listach do Świętego Mikołaja.

10 grudnia przekazaliśmy nasze podarunki organizatorowi.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowanie:

v Pani Kierownik Karolinie Pieńkowskiej

v Wychowawcom internatu

v Pracownikom internatu

v Naszym Wychowankom

v Pani Iwonie Kalenik i klasie III „i”

v Pani Annie Sudewicz i klasie IV „i”

v Pani Iwonie Daniłoś i klasie  II „i”

v Pani Justynie Krupie

Dziękujemy za każdą formę pomocy. Bez WAS akcja nie byłaby możliwa. Cieszymy się, że wspólnymi siłami zdołaliśmy podarować autorom listów w te Święta odrobinę radości.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz