foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 20231213 wa0000mBoże Narodzenie to piękne święta, pełne wyjątkowych tradycji. Dziewczęta, wychowawcy i pracownicy internatu 13.12.23r. w najdłuższy wieczór w roku wspólnie zasiedli przy wigilijnym stole.

Kolację rozpoczęły piękne życzenia, odczytanie fragmentu Pisma Świętego dotyczącego Narodzenia Pana Jezusa. Było kolędowanie przy dźwiękach gitary i łamanie się opłatkiem. Każdy uczestnik uroczystości dostał piernikowe ciastko, aby zanieść odrobinę tradycji i świątecznej magii do swojego domu z życzeniami od społeczności internatu.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz