img 20231212 103610 wynikW naszej szkole już zapachniało piernikami i choinką! A stało się to za sprawą  wystawy i kiermaszu dekoracji świątecznych wykonanych przez uczniów klas 1 - 4 technikum architektury krajobrazu.

Bardzo oryginalne prace uczniów powstawały na zajęciach lekcyjnych i zajęciach dodatkowych pod pilnym okiem nauczycieli przedmiotów zawodowych: pani Marty Osiej, Joanny Żarkiewicz i Jolanty Jeleń.

Zróżnicowany materiał, z którego zostały wykonane prace oraz kreatywność uczniów i różnorodne techniki florystyczne zastosowane przez uczniów w trakcie ich wykonywania, dały bardzo ciekawe efekty. Również Wy możecie je podziwiać w naszej galerii.

To za sprawą zaprzyjaźnionych klas usług gastronomicznych zapachniało piernikami w trakcie naszej wystawy i kiermaszu, i to właśnie ich dzieła ujrzycie również na naszych zdjęciach.

Zapraszamy!